Copywriting

Dobrze napisany tekst może przynieść wiele sukcesów na polu sprzedaży. Dostosowuję treści pod wymogi klienta, dbam o ich wydźwięk i pozytywny odbiór przez czytelnika. Każdy szczegół ma znaczenie, dlatego dokładam wszelkich staranności do ułożenia tekstu w sposób zrozumiały oraz poprawny gramatycznie, uwzględniając słownictwo branżowe.

4rtweb
4rtweb

Tworzenie tekstów SEO, wysokiej jakości copywriting

Tworzę treści, w oparciu o najnowsze wytyczne Google. Dzięki odpowiednio przygotowanym tekstom, jestem w stanie dać Ci szansę na trafienie do Top 10 w rankingu Google. Treści zostają przygotowane z dużą starannością, a następnie zoptymalizowane za pomocą, takich narzędzi jak Surfer SEO, czy Content Editor.Przygotowuję różne teksty, w zależności od Twoich wymagań. Wśród najczęściej realizowanych zadań wyróżniam:

 • opisy na stronach internetowych
 • artykuły tworzone na bloga
 • teksty nastawione na sprzedaż
 • artykuły sponsorowane na potrzeby link buildingu
 • opisy kategorii i produktów
 • redagowanie treści

Dostając wytyczne od klienta, zawsze wkładam dużo pracy, aby spełnić wszystkie oczekiwania i uzyskać pożądany efekt końcowy.

Proces realizacji zlecenia na copywriting

Pozycjonowanie jest procesem złożonym, którego efektem jest zwiększenie pozycji w rankingu wyszukiwarki Google. Nie polega ono na samym wykorzystaniu słów kluczowym, ale dokładnej analizie wewnątrz, jak i na zewnątrz przedsiębiorstwie. Do prawidłowo wykonanego pozycjonowania, wykorzystuję trzy etapy: audyt strony, który pozwala na rozpoczęcie całego przedsięwzięcia, działania on-site oraz off-site.

4rtweb
Przygotowanie dedykowanej oferty

W pierwszej kolejności, od otrzymania zlecenia na copywriting, dokonuję analizy, czego dokładnie potrzebujesz. Każdy tekst wyceniam w sposób indywidualny, ponieważ na jego koszt ma wpływ wiele czynników: jak obszerność, ilość stron czy tematyka. Po ustaleniu odpowiednich kroków, zlecenie jest wykonywane w jak najkrótszym okresie czasowym.

4rtweb
Odpowiednia koncepcja

Każde zlecenie jest realizowane w sposób indywidualny, zgodnie z wytycznymi klienta. Dokładam wszelkich starań, aby stworzone teksty były oryginalne i wpływały na zwiększenie współczynnika konwersji. Na tym poziomie, najistotniejsze jest uporządkowanie informacji i przydzielenie ich do odpowiednich podstron oraz nadanie odpowiedniej struktury.​

4rtweb
Realizacja treści na stronę internetową

W kolejnym etapie, przechodzę do realizacji konkretnego tekstu. Jest on tworzony w sposób merytoryczny oraz odpowiedni pod względem językowym. Każde zlecenie rozpoczyna się od zaznajomienia się z tematyką w celu lepszego zapoznania się z branżą. Teksty piszę w oparciu o wszystkie najważniejsze zasady SEO, tak aby wpłynęły pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa.​

4rtweb
Optymalne zastosowanie słów kluczowych

Na pozycjonowanie duży wpływ, ma zastosowanie kluczowych słów. W sposób nienachalny, wplatam kluczowe frazy, z zachowaniem odpowiedniego wydźwięku tekstu. Ma to pozytywny odzwierciedlanie w plasowaniu się artykułu podczas wyszukiwania w przeglądarce internetowej.​

4rtweb
Korekty i wdrożenie

Gotowy tekst wysyłam do zaakceptowania przez zleceniodawcę. W tym momencie masz czas na dokładne zapoznanie się z jego treścią i przekazanie ewentualnych poprawek. Do każdego zlecenia przysługuje jedna poprawka, która jest wykonywana zgodnie z Twoimi wytycznymi. Po zaakceptowaniu końcowej wersji, tekst trafia na Twoją stronę internetową.

Co wyróżnia ofertę copywritingu?

4rtweb
Klienci doceniają nas za jakość i merytorykę treści

Przed rozpoczęciem pisania tekstu, dokonuję dokładnej analizy, w celu dostosowania najlepszej długości tekstu oraz jego wartości merytorycznej, mającej wpływ budowanie odpowiedniego wizerunku.

4rtweb
Prowadzenie blogów firmowych od A do Z

Przez utworzeniem odpowiedniej jakościowo treści, dokonuję researchu, a następnie dokładnie rozplanowuje swoje działania. To pozwala na stworzenie tekstów najwyższej jakości, które można zamieścić na stronie internetowej.​

4rtweb
Tworzenie unikalnego contentu

Dokładam wszelkich starań do napisania tekstów, dzięki czemu masz gwarancję, że stworzone teksty są unikatowe, a nie są kopią cudzych pomysłów.​

4rtweb
Realizacja różnych treści

Zajmuję się pisaniem szerokiej gamy tekstów, od treści blogowych, po teksty na poziomie eksperckim, czy szczegółowe opisy ofert i produktów.​

Copywriting cennik

treści na stronę

35 zł

brutto za 1k zzs


 • analiza
 • research fraz
 • optymalizacja
 • linkowanie wewnętrzne

opisy produktów

30 zł

brutto za 1k zzs


 • analiza
 • research fraz
 • optymalizacja
 • wdrażanie korekt

artykuł blogowy

90 zł

brutto za 1k zzs


 • analiza
 • reserch fraz
 • content plan
 • linkowanie wewnętrzne
 • wdrażanie korekt
 • optymalizacja pod SEO

FAQ – Copywriting

Każdy tekst tworzę w sposób indywidualny z zachowaniem wszelkich uwag klienta. Dbam o to, aby treści były unikatowe, a jej forma była lekka i przyjemna do czytania przez odbiorcę. Wyróżnienie się na tle konkurencji, może pomóc Tobie w osiągnięciu zamierzonego sukcesu.

Pierwszym etapem jest przeprowadzenie dokładnego reasearchu w tematyce, jaką klient chce poruszyć. Pomaga to w tworzeniu oryginalnej treści, poprawnej pod względem merytorycznym. Wykorzystuję jedynie wiedzę ze sprawdzonych źródeł oraz tę przekazaną przez klienta. Gotowy artykuł zostaje zoptymalizowany i przesłany do klienta.

W mojej ofercie znajdują się nie tylko opisy ofert, czy produktów, ale również artykuły dedykowane na blogi. Pisanie realizuję w zleceniu pozycjonowania, bądź jako oddzielną usługę.

Głównym celem jest zwiększenie konwersji oraz transakcji w przypadku prowadzenia portalu sprzedażowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tworze teksty o wysokiej jakości merytorycznej, które pozytywnie wpływają na zwiększania dochodów.

Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę