profesjonalny copywriting

Skuteczny Copywriting

Twoja wyższa pozycja w Google - naszym sukcesem

Wiem, że dobrze napisany tekst może przynieść wiele sukcesów na polu sprzedaży. Dostosowuję treści pod wymogi klienta, dbam o ich wydźwięk i pozytywny odbiór przez czytelnika. Każdy szczegół ma znaczenie, dlatego dokładam wszelkich staranności do ułożenia tekstu w sposób zrozumiały oraz poprawny gramatycznie, uwzględniając słownictwo branżowe.

Tworzenie tekstów SEO, wysokiej jakości copywriting

copywriting ceny

Tworzę treści, w oparciu o najnowsze wytyczne Google. Dzięki odpowiednio przygotowanym tekstom, jestem w stanie dać Ci szansę na trafienie do Top 10 w rankingu Google. Treści zostają przygotowane z dużą starannością, a następnie zoptymalizowane za pomocą, takich narzędzi jak Surfer SEO, czy Content Editor.

Przygotowuję różne teksty, w zależności od Twoich wymagań. Wśród najczęściej realizowanych zadań wyróżniam:

  • Opisy na stronach internetowych
  • Artykuły tworzone na bloga
  • Teksty nastawione pod sprzedaż
  • Opisy z zawartością link buildingu
  • Opisy produktów oraz całych kategorii
  • Redagowanie treści, wcześniej utworzonych

Dostając wytyczne od klienta, zawsze wkładam dużo pracy, aby spełnić wszystkie oczekiwania i uzyskać pożądany efekt końcowy.

Copywriting - cennik

Treści na stronę

od 25 zł

- Analiza konkurencji

- Ustalenie struktury strony

- Przygotowanie tekstów na stronę i optymalizacja SEO

- Wdrożenie korekt

- Optymalizacja linkowania wewnętrznego

Opisy produktów

od 20 zł

- Analiza konkurencji

- Przygotowanie opisów produktu

- Optymalizacja meta

- Wdrożenie korekt

Artykuł blogowy

od 80 zł 

- Przygotowanie tematów

- Analiza konkurencji

- Optymalizacja linkowania wewnętrznego

- Wdrożenie korekt

Co wyróżnia moją ofertę?

Klienci doceniają nas za jakość i merytorykę treści

Przed rozpoczęciem pisania tekstu, dokonuję dokładnej analizy, w celu dostosowania najlepszej długości tekstu oraz jego wartości merytorycznej, mającej wpływ budowanie odpowiedniego wizerunku.

Zajmujemy się prowadzeniem blogów dla firm od A do Z

Przez utworzeniem odpowiedniej jakościowo treści, dokonuję researchu, a następnie dokładnie rozplanowuje swoje działania. To pozwala na stworzenie tekstów najwyższej jakości, które można zamieścić na stronie internetowej.

Tworzymy unikalny content

Dokładam wszelkich starań do napisania tekstów, dzięki czemu masz gwarancję, że stworzone teksty są unikatowe, a nie są kopią cudzych pomysłów.

Tworzymy różnego rodzaju treści w języku polskim

Zajmuję się pisaniem szerokiej gamy tekstów, od treści blogowych, po teksty na poziomie eksperckim, czy szczegółowe opisy ofert i produktów.

Zapytaj o ofertę copywriting'u

Proces realizacji zlecenia na Copywriting

Pozycjonowanie jest procesem złożonym, którego efektem jest zwiększenie pozycji w rankingu wyszukiwarki Google. Nie polega ono na samym wykorzystaniu słów kluczowym, ale dokładnej analizie wewnątrz, jak i na zewnątrz przedsiębiorstwie. Do prawidłowo wykonanego pozycjonowania, wykorzystuję trzy etapy: audyt strony, który pozwala na rozpoczęcie całego przedsięwzięcia, działania on-site oraz off-site.

Przygotowanie dedykowanej oferty dla klienta

W pierwszej kolejności, od otrzymania zlecenia na copywriting, dokonuję analizy, czego dokładnie potrzebujesz. Każdy tekst wyceniam w sposób indywidualny, ponieważ na jego koszt ma wpływ wiele czynników: jak obszerność, ilość stron czy tematyka. Po ustaleniu odpowiednich kroków, zlecenie jest wykonywane w jak najkrótszym okresie czasowym.

Odpowiednia koncepcja

Każde zlecenie jest realizowane w sposób indywidualny, zgodnie z wytycznymi klienta. Dokładam wszelkich starań, aby stworzone teksty były oryginalne i wpływały na zwiększenie współczynnika konwersji. Na tym poziomie, najistotniejsze jest uporządkowanie informacji i przydzielenie ich do odpowiednich podstron oraz nadanie odpowiedniej struktury.

Piszemy teksty na stronę internetową

W kolejnym etapie, przechodzę do realizacji konkretnego tekstu. Jest on tworzony w sposób merytoryczny oraz odpowiedni pod względem językowym. Każde zlecenie rozpoczyna się od zaznajomienia się z tematyką w celu lepszego zapoznania się z branżą. Teksty piszę w oparciu o wszystkie najważniejsze zasady SEO, tak aby wpłynęły pozytywnie na wizerunek przedsiębiorstwa.

Optymalne zastosowanie słów kluczowych

Na pozycjonowanie duży wpływ, ma zastosowanie kluczowych słów. W sposób nienachalny, wplatam kluczowe frazy, z zachowaniem odpowiedniego wydźwięku tekstu. Ma to pozytywny odzwierciedlanie w plasowaniu się artykułu podczas wyszukiwania w przeglądarce internetowej.

Korekty i wdrożenie

Gotowy tekst wysyłam do zaakceptowania przez zleceniodawcę. W tym momencie masz czas na dokładne zapoznanie się z jego treścią i przekazanie ewentualnych poprawek. Do każdego zlecenia przysługuje jedna poprawka, która jest wykonywana zgodnie z Twoimi wytycznymi. Po zaakceptowaniu końcowej wersji, tekst trafia na Twoją stronę internetową.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego warto zainwestować w profesjonalny copywriting?

Każdy tekst tworzę w sposób indywidualny z zachowaniem wszelkich uwag klienta. Dbam o to, aby treści były unikatowe, a jej forma była lekka i przyjemna do czytania przez odbiorcę. Wyróżnienie się na tle konkurencji, może pomóc Tobie w osiągnięciu zamierzonego sukcesu.

Jakie są kolejne etapy działań?

Pierwszym etapem jest przeprowadzenie dokładnego reasearchu w tematyce, jaką klient chce poruszyć. Pomaga to w tworzeniu oryginalnej treści, poprawnej pod względem merytorycznym. Wykorzystuję jedynie wiedzę ze sprawdzonych źródeł oraz tę przekazaną przez klienta. Gotowy artykuł zostaje zoptymalizowany i przesłany do klienta.

Jaki jest zakres Państwa działań?

W mojej ofercie znajdują się nie tylko opisy ofert, czy produktów, ale również artykuły dedykowane na blogi. Pisanie realizuję w zleceniu pozycjonowania, bądź jako oddzielną usługę.

Co mogę osiągnąć dzięki współpracy z 4rtweb

Głównym celem jest zwiększenie konwersji oraz transakcji w przypadku prowadzenia portalu sprzedażowego. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, tworze teksty o wysokiej jakości merytorycznej, które pozytywnie wpływają na zwiększania dochodów.