Zamów swój komputer

Alternatywą dla gotowego zestawu PC, który nie zawsze spełnia nasze oczekiwania jest zamówienie indywidualnie dopasowanego sprzętu. Takie rozwiązanie ma sporo zalet, jedną z nich jest kontrola nad budżetem, którym dysponujemy. W przyszłości można też łatwo upgrade'ować sprzęt, bez obawy o utratę gwarancji. Wszystkie podzespoły montowane są ze szczegółową starannością, w naszej firmie standardowa procedurą jest testowanie wszystkich podzespołów aby uniknąć wszelkich problemów. Składanie komputerów jest to sztuka w dziedzinie IT. Posiadając wieloletnie doświadczenie dołożymy wszelkich starań, cieszył oko oraz był świetnie działającym zestawem dla najbardziej wymagających.Tutaj możesz zamówić komputer, który dostarczymy osobiście na terenie Warszawy lub w jej okolicach, również możemy wysłać Twój sprzęt kurierem.

Składamy komputery do dowolnych zastosowań bardziej lub mniej profesjonalnych:

 • dla architektów
 • dla projektantów
 • dla programistów
 • dla muzyków
 • dla fotografów
 • dla montażystów filmów
 • dla rozwiązań biurowych
 • dla streamerów
 • dla graczy

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, na pewno będziesz zadowolony!

Proszę podać swój adres, aby móc z Tobą się skontaktować.
przewidywany budżet: 100 zł netto

Zadbaj o edukacje swojego dziecka - zdalne nauczanie

Wiele informacji wskazuje na wznowienie projektu - zdalnego nauczania. Resort edukacji przewiduje, że jeżeli ponownie wystąpi fala zachorowań, to szkoły będą mogły kontynuować zdalne nauczanie. Warto przyjrzeć się komputerowi lub laptopowi dziecka, dobrze jest zadbać o serwis laptopa lub przegląd komputera stacjonarnego, aby w nadchodzącym roku szkolnym być przygotowanym w pełni na zdalne kształcenie. Oferujemy również pomoc w doborze laptopów, zarówno nowych jak i poleasingowych w atrakcyjnych cenach.

Przeznaczenie i budżet komputera
Ważne jest określenie jaką kwotą dysponujemy na zakup nowego komputera również istotne jest jego przeznaczenie, inne parametry powinien mieć komputer do biura, a inne wydajny komputer dla graczy.

Oferta laptopów i komputerów poleasingowych

Starannie przebrane, przetestowane pod kątem technicznym. Ten segment produktu jest najwyższej jakości. Oczywiście KLASA GOLD może posiadać drobne ślady użytkowania, są one minimalne niezauważalne na pierwszy rzut oka. Oferowane produkty przechodzą dwuetapową weryfikacje. Pierwszy etap to specjalna selekcja przez dystrybutora, drugi zaś dokonywany jest w siedzibie 4rtweb mający na celu przygotować w pełni funkcjonalny sprzęt. Klasa GOLD to sprzęt dla każdego, super sprawdza się jako sprzęt dla uczniów korzystających z e-lekcji, które na dzień dzisiejszy są bardzo pomocne. Osoby, które cenią niezawodność docenią aspekt finansowy, sprzęty klasy GOLD nie wiele różnią się od nowych oferowanych w sklepach.

Podsumowując:

 • 100% sprawności technicznej
 • Sprzęt najlepszym stanie wizualnym, posiadające normalne ślady użytkowania
 • Praktycznie niezauważalne wady na matrycy w postaci rysek czy plamek