Zamów komputer lub laptop

Alternatywą dla gotowego zestawu PC, który nie zawsze spełnia nasze oczekiwania jest zamówienie indywidualnie dopasowanego sprzętu. Takie rozwiązanie ma sporo zalet, jedną z nich jest kontrola nad budżetem, którym dysponujemy. W przyszłości można też łatwo upgrade’ować sprzęt, bez obawy o utratę gwarancji. Wszystkie podzespoły montowane są ze szczegółową starannością, w naszej firmie standardowa procedurą jest testowanie wszystkich podzespołów aby uniknąć wszelkich problemów. Składanie komputerów jest to sztuka w dziedzinie IT. Posiadając wieloletnie doświadczenie dołożymy wszelkich starań, cieszył oko oraz był świetnie działającym zestawem dla najbardziej wymagających.Tutaj możesz zamówić komputer, który dostarczymy osobiście na terenie Warszawy lub w jej okolicach, również możemy wysłać Twój sprzęt kurierem.Składamy komputery do dowolnych zastosowań bardziej lub mniej profesjonalnych:

 • dla architektów
 • dla programistów
 • dla muzyków
 • dla fotografów
 • dla montażystów filmów
 • dla rozwiązań biurowych
 • dla graczy
 • dla projektantów

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi, na pewno będziesz zadowolony!

Zadbaj o edukacje swojego dziecka – zdalne nauczanie

Wiele informacji wskazuje na wznowienie projektu – zdalnego nauczania. Resort edukacji przewiduje, że jeżeli ponownie wystąpi fala zachorowań, to szkoły będą mogły kontynuować zdalne nauczanie. Warto przyjrzeć się komputerowi lub laptopowi dziecka, dobrze jest zadbać o serwis laptopa lub przegląd komputera stacjonarnego, aby w nadchodzącym roku szkolnym być przygotowanym w pełni na zdalne kształcenie. Oferujemy również pomoc w doborze laptopów, zarówno nowych jak i poleasingowych w atrakcyjnych cenach.

Oferta laptopów i komputerów poleasingowych

Klasa Gold

Starannie przebrane, przetestowane pod kątem technicznym. Ten segment produktu jest najwyższej jakości. Oczywiście KLASA GOLD może posiadać drobne ślady użytkowania, są one minimalne niezauważalne na pierwszy rzut oka. Oferowane produkty przechodzą dwuetapową weryfikacje. Pierwszy etap to specjalna selekcja przez dystrybutora, drugi zaś dokonywany jest w siedzibie 4rtweb mający na celu przygotować w pełni funkcjonalny sprzęt. Klasa GOLD to sprzęt dla każdego, super sprawdza się jako sprzęt dla uczniów korzystających z e-lekcji, które na dzień dzisiejszy są bardzo pomocne. Osoby, które cenią niezawodność docenią aspekt finansowy, sprzęty klasy GOLD nie wiele różnią się od nowych oferowanych w sklepach.

Podsumowując:

 • 100% sprawności technicznej
 • Sprzęt najlepszym stanie wizualnym, posiadające normalne ślady użytkowania
 • Praktycznie niezauważalne wady na matrycy w postaci rysek czy plamek
Klasa Silver

Sprzęt w klasie SILVER posiada niewielkie różnice w porównaniu z klasą GOLD. Wade jaką posiadają te sprzęty to oznaki pracy na klawiaturze, wytartymi miejscami na obudowie laptopa są to powierzchnie stykające się z nadgarstkami. Są to jednak aspekty wizualne, natomiast strefa techniczna nie obiega klasie GOLD. Sprzęt został przetestowany w ten sam sposób jak klasa GOLD dzięki temu wiemy, że sprzęt jest w pełni sprawny, będzie spełniał wymagania i nie zawiedzie Państwa.

Podsumowując:

 • 100% sprawności technicznej
 • Widoczne ślady użytkowania, rysy, przetarcia
 • Możliwe ryski i plamki na matrycy jednak nie wpływające na komfort pracy
 • Wady nie wpływają na techniczne części sprzętu

W przypadku braku części na stanie wszystkie komponenty można zamówić, a dostawy od zaufanych producentów części przebiegają sprawnie. Dzięki wypracowanej i pewnej pozycji na rynku, producenci i dostawcy części oferują i dostarczają nam swoje produkty w korzystnych cenach, co przekłada na rozsądne koszty i wysoką jakość naszych usług. Przewidujemy również możliwość złożenia jednostek stacjonarnych na specjalne życzenie. Nasza profesjonalna wiedza i znajomość trendów na rynku przekłada się na wysoką wydajność i niezawodność doręczonego sprzętu, przy zapewnieniu kompatybilności i funkcjonalności. Złożenie komputera od podstaw ma wiele zalet, takich jak chociażby objęcie gwarancją każdej części komputera z osobna. Dzięki temu można w razie potrzeby w dowolnym momencie zdecydować się później na modernizację jednostki bez obaw o utracenie gwarancji na cały komputer, co jest oczywistą przewagą nad zakupem gotowej jednostki. Ponadto, przy ograniczonym budżecie na zakup jednostki i akcesoriów, można dużo lepiej dopasować komputer do swoich potrzeb budując go samemu od podstaw z oddzielnie dobranych części. Dobór części nie powinien nastręczyć problemu dzięki doradztwu ze strony naszego personelu, który w razie potrzeby może wyręczyć klienta w złożeniu komputera w całość.

Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę