koszt strony wordpress

Cennik Stron Internetowych Wordpress

 

4rtweb zajmuje się w sposób kompleksowy, projektowaniem stron internetowych WordPress. Świadczę usługi z zakresu projektowanie, pozycjonowania oraz innych dodatkowych usług. Jeżeli jesteś zainteresowany dokładnie oferowanymi usługami, skontaktuj się ze mną, a przedstawię najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

Dlaczego warto zainwestować w stronę internetową

Strony internetowe zyskują coraz większe grono zwolenników, ponieważ są dużym narzędziem marketingowym. Pozwalają na kontakt z szerszą grupą odbiorców, ułatwiają przedstawienie ofert oraz chwalenie się rezultatami poprzednich projektów. Własny portal pozwala na szybszy rozwój przedsiębiorstwa, co ma wpływ na pomnażanie zysków z działalności.
cennik strony wordpress

Większy zasięg firmy

Odpowiednio stworzona strona internetowa, umożliwia przekazywanie Twoich ofert na skalę krajową, a nawet międzynarodową. Dobrze dobrane oferty umożliwiają prowadzenie biznesu przez cały czas, bez względu na to, gdzie potencjalny klient się znajduje.

Autorytet i zaufanie

Tworzę oryginalne i w pełni przemyślane strony internetowe, które mają w sposób pozytywny wpływać na odbiorców. Pomaga to w tworzeniu pozytywnego wizerunku, a tym samym budowie zaufania, wśród klientów. Dodatkowo odpowiednio zaprojektowana strona, sprawia, iż konkurencja będzie się liczyła z Twoimi działaniami na portalu internetowym.

Cennik stron internetowych WordPress

Strona typu one-page

od 1 000 zł

- projekt strony internetowej

- szkolenie z obsługi strony

- czas wykonania do 10 dni

- 1 poprawka dla strony

- wdrożenie na serwer produkcyjny

Strona wizytówka

od 2 000 zł

- projekt strony internetowej

- przygotowanie do 4 podstron

- szkolenie z obsługi strony

- czas wykonania do 20 dni

- wdrożenie na serwer produkcyjny

Strona indywidualna

od 5 000 zł 

- projekt strony internetowej

- przygotowanie treści dla strony

- szkolenie z obsługi strony

- czas wykonania do 25 dni

- wdrożenie na serwer produkcyjny

Zapytaj o ofertę

Dlaczego warto zaufać  

koszt strony wordpress
Najważniejszym celem podczas mojej pracy jest usatysfakcjonowanie klienta. Staram się uzyskać zaufanie, co znacznie ułatwia współpracę. Do wszystkich zleceń, podchodzę w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę wszystkie preferencje zleceniodawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem, jaki sposób działania, najlepiej sprawdzi się do danego przedsiębiorstwa. Wszystkie decyzje, są podejmowanie wspólnie, dzięki czemu klient ma realny wpływ na efekt końcowy. Stały kontakt ułatwia pracę oraz powoduje zbudowanie ważnej więzi, która pozwala na uzyskanie pożądanych efektów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy koszt stworzenia strony jest jednorazowy?

Tak, założenie strony internetowej jest jednorazowym kosztem, wyliczanym w sposób indywidualny. Wielorazowymi kosztami, które należy ponosić podczas prowadzenia strony jest domena, inaczej zwana nazwą strony oraz hosting (serwer).

Jak długo trwa realizacja strony?

Proces realizacji tworzenia strony internetowej jest zależny od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest rozbudowa portalu oraz liczba funkcji, jaka ma się na niej znajdować. Realizację zlecenia rozpoczynam od razu po podpisaniu umowy z klientem. Stworzenie strony wizytówki, zawierającej około 10 stron zajmuje około 2-3 tygodni.

Wsparcie techniczne po zakończeniu strony?

Po ukończeniu tworzenia strony internetowej, oferuję stałą pomoc techniczną w obrębie danego zlecenia. Możesz wykupić miesięczny abonament, który gwarantuje stałe wsparcie techniczne lub wykupić zmiany na podstawie nowo utworzonego zlecenia.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Posiadam wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu potrafię dostosować się do potrzeb klienta. Każde zlecenie jest realizowane w sposób indywidualny. Jako jeden z niewielu osób zajmuję się przygotowaniem projektu graficznego, który trafi do Ciebie przed uruchomieniem portalu w trybie online.

Czy stworzona strona jest moją własnością?

Po ukończeniu realizacji strony internetowej, wszystkie prawa autorskie oraz prawa majątkowe, zostają przekazane zleceniodawcy.

Czy strona będzie zoptymalizowana pod SEO?

Każda strona internetowa jest optymalizowana pod względem SEO. Jest to ważny aspekt, mający na celu wyróżnienie portalu, oraz danie możliwości rozwoju i zdobywania wyższych plasowań w rankingu Google. Optymalizacja pod względem SEO, wpływa na sprawne funkcjonowanie serwisu internetowego.

Najnowsze artykuły

Jak pozycjonować samemu stronę w Google?

Samodzielne pozycjonowanie strony jest działaniem dosyć pracochłonnym. Jeśli już współpracujesz z agencją, która pomaga Ci w pozycjonowaniu, nie powinieneś podejmować…
Czytaj więcej

Co to jest long tail (długi ogon)?

Long tail, czyli fraza długiego ogona, to fraza składająca się z 3 lub więcej słów. Frazy długiego ogona wykorzystuje się…
Czytaj więcej

Co to jest linkowanie zewnętrzne?

Linkowanie zewnętrzne polega na pozyskiwaniu linków, które kierują do danej domeny z innych witryn. Wychodzące linki mają duże znaczenie dla…
Czytaj więcej

Co to jest linkowanie wewnętrzne?

Linkowanie wewnętrzne polega na budowaniu sieci linków w obrębie jednej witryny. Takie linkowanie jest ułatwieniem dla użytkownika, pozwalającym mu sprawniej…
Czytaj więcej

Co to są linki sponsorowane?

Linki sponsorowane to linki płatne, które pojawiają się w wyszukiwarce pod i nad organicznymi, bezpłatnymi wynikami wyszukiwania. Są one wyraźnie…
Czytaj więcej

Co to jest link juice?

Link juice to tak zwana moc SEO. Pojęcia tego używa się w celu określenia wartości, jaką jedna strona przekazuje drugiej.…
Czytaj więcej