koszt strony wordpress

Cennik Stron Internetowych Wordpress

 

4rtweb zajmuje się w sposób kompleksowy, projektowaniem stron internetowych WordPress. Świadczę usługi z zakresu projektowanie, pozycjonowania oraz innych dodatkowych usług. Jeżeli jesteś zainteresowany dokładnie oferowanymi usługami, skontaktuj się ze mną, a przedstawię najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

Dlaczego warto zainwestować w stronę internetową

Strony internetowe zyskują coraz większe grono zwolenników, ponieważ są dużym narzędziem marketingowym. Pozwalają na kontakt z szerszą grupą odbiorców, ułatwiają przedstawienie ofert oraz chwalenie się rezultatami poprzednich projektów. Własny portal pozwala na szybszy rozwój przedsiębiorstwa, co ma wpływ na pomnażanie zysków z działalności.
cennik strony wordpress

Większy zasięg firmy

Odpowiednio stworzona strona internetowa, umożliwia przekazywanie Twoich ofert na skalę krajową, a nawet międzynarodową. Dobrze dobrane oferty umożliwiają prowadzenie biznesu przez cały czas, bez względu na to, gdzie potencjalny klient się znajduje.

Autorytet i zaufanie

Tworzę oryginalne i w pełni przemyślane strony internetowe, które mają w sposób pozytywny wpływać na odbiorców. Pomaga to w tworzeniu pozytywnego wizerunku, a tym samym budowie zaufania, wśród klientów. Dodatkowo odpowiednio zaprojektowana strona, sprawia, iż konkurencja będzie się liczyła z Twoimi działaniami na portalu internetowym.

Cennik stron internetowych WordPress

Strona typu one-page

od 1 000 zł

- projekt strony internetowej

- szkolenie z obsługi strony

- czas wykonania do 10 dni

- 1 poprawka dla strony

- wdrożenie na serwer produkcyjny

Strona wizytówka

od 2 000 zł

- projekt strony internetowej

- przygotowanie do 4 podstron

- szkolenie z obsługi strony

- czas wykonania do 20 dni

- wdrożenie na serwer produkcyjny

Strona indywidualna

od 5 000 zł 

- projekt strony internetowej

- przygotowanie treści dla strony

- szkolenie z obsługi strony

- czas wykonania do 25 dni

- wdrożenie na serwer produkcyjny

Zapytaj o ofertę

Dlaczego warto zaufać  

koszt strony wordpress
Najważniejszym celem podczas mojej pracy jest usatysfakcjonowanie klienta. Staram się uzyskać zaufanie, co znacznie ułatwia współpracę. Do wszystkich zleceń, podchodzę w sposób indywidualny, biorąc pod uwagę wszystkie preferencje zleceniodawcy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem, jaki sposób działania, najlepiej sprawdzi się do danego przedsiębiorstwa. Wszystkie decyzje, są podejmowanie wspólnie, dzięki czemu klient ma realny wpływ na efekt końcowy. Stały kontakt ułatwia pracę oraz powoduje zbudowanie ważnej więzi, która pozwala na uzyskanie pożądanych efektów.

Najczęściej zadawane pytania

Czy koszt stworzenia strony jest jednorazowy?

Tak, założenie strony internetowej jest jednorazowym kosztem, wyliczanym w sposób indywidualny. Wielorazowymi kosztami, które należy ponosić podczas prowadzenia strony jest domena, inaczej zwana nazwą strony oraz hosting (serwer).

Jak długo trwa realizacja strony?

Proces realizacji tworzenia strony internetowej jest zależny od kilku czynników. Najważniejszym z nich jest rozbudowa portalu oraz liczba funkcji, jaka ma się na niej znajdować. Realizację zlecenia rozpoczynam od razu po podpisaniu umowy z klientem. Stworzenie strony wizytówki, zawierającej około 10 stron zajmuje około 2-3 tygodni.

Wsparcie techniczne po zakończeniu strony?

Po ukończeniu tworzenia strony internetowej, oferuję stałą pomoc techniczną w obrębie danego zlecenia. Możesz wykupić miesięczny abonament, który gwarantuje stałe wsparcie techniczne lub wykupić zmiany na podstawie nowo utworzonego zlecenia.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

Posiadam wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu potrafię dostosować się do potrzeb klienta. Każde zlecenie jest realizowane w sposób indywidualny. Jako jeden z niewielu osób zajmuję się przygotowaniem projektu graficznego, który trafi do Ciebie przed uruchomieniem portalu w trybie online.

Czy stworzona strona jest moją własnością?

Po ukończeniu realizacji strony internetowej, wszystkie prawa autorskie oraz prawa majątkowe, zostają przekazane zleceniodawcy.

Czy strona będzie zoptymalizowana pod SEO?

Każda strona internetowa jest optymalizowana pod względem SEO. Jest to ważny aspekt, mający na celu wyróżnienie portalu, oraz danie możliwości rozwoju i zdobywania wyższych plasowań w rankingu Google. Optymalizacja pod względem SEO, wpływa na sprawne funkcjonowanie serwisu internetowego.

Najnowsze artykuły

Co to jest słowo kluczowe?

Słowo kluczowe lub słowa kluczowe to frazy wpisywane i wyszukiwane w przeglądarkach internetowych. Dzielimy je na słowa główne i słowa…
Czytaj więcej

Co to jest duplicate content?

Duplicate content to zduplikowanie zawartości strony, czyli powielenie jej treści. Zjawisko może dotyczyć duplikatu w obrębie tej samej strony lub w…
Czytaj więcej

Jak reklamować gabinet medycyny estetycznej w 2023 roku?

Wraz z dniem 1 stycznia 2023 roku, w życie wchodzi nowelizacja ustawy, zgodnie z którą niedozwolone będzie promowanie wyrobów medycznych…
Czytaj więcej

Co to jest domian rating?

Domain Rating to wskaźnik oceny domeny, który bierze pod uwagę ilość oraz jakość linków zewnętrznych, które prowadzą do danej witryny.…
Czytaj więcej

Co to jest ruch organiczny w wyszukiwarce?

Ruch organiczny na stronie internetowej to tak zwany ruch bezpłatny, czyli odnotowane wejścia użytkowników, którzy na dany portal trafili nie…
Czytaj więcej

Czym są czynniki rankingowe?

Czynnikami rankingowymi (ang. ranking factors) nazywamy elementy, które wpływają na pozycję i widoczność strony internetowej, sklepu on-line oraz również wizytówki Google (google…
Czytaj więcej