Pozycjonowanie Shoper

Pozyskiwanie klientów w dzisiejszych czasach nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Aby Twój sklep internetowy zarabiał sam na siebie, musisz zadbać o odpowiednio wysoką pozycję serwisu w wynikach wyszukiwania Google. Wbrew pozorom pozyskiwanie nowych klientów oraz ruchu na stronie wcale nie musi być kosztowne! Przy odpowiedniej strategii marketingowej SEO, możemy prawie całkowicie za darmo zdobyć nowych klientów, którzy będą zainteresowani ofertą sklepu online.Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes e-commerce i prowadzisz sklep na platformie Shoper, potrzebujesz kompleksowego wsparcia specjalisty SEO. Skontaktuj się ze mną, a algorytmy Google wreszcie docenią Twój sklep internetowy. Sprawdź ofertę pozycjonowania sklepu – Shoper i skorzystaj z moich usług. Gwarantuję, że nie pożałujesz!

Idealna platforma e-commerce? Postaw sklep Shoper i zacznij ze mną pozycjonowanie!

Stworzenie idealnego sklepu internetowego wymaga czasu, pieniędzy oraz wyboru odpowiedniej platformy e-commerce, którą można łatwo wypozycjonować. Oferta na pozycjonowanie Shoper w mojej firmie to realna szansa na pozyskanie nowych klientów z organicznych wyników wyszukiwania w Google.Jeśli nie chcesz przepalać budżetu reklamowego i zależy Ci na prężnym rozwoju biznesu w branży e-commerce, koniecznie postaw na mnie, czyli profesjonalne pozycjonowanie sklepu Shoper. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z własnym sklepem internetowym, czy może działasz od kilkunastu lat – kontaktując się ze mną, otrzymasz kompletne rozwiązania dopasowane do potrzeb Twojego biznesu. Dokładnie znam platformę Shoper i aktualne trendy SEO, dzięki czemu stworzę dla Ciebie skuteczną strategię i wspólnymi siłami pozyskamy kolejnych klientów.

4rtweb

Dlaczego warto wybrać sklep internetowy Shoper? Najważniejsze zalety

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na uruchomienie sklepu internetowego na tej platformie. Pozycjonowanie Shoper to kompleksowe usługi, z których skorzystasz w ramach współpracy ze mną. Kluczowe korzyści wynikające ze stworzenia marketu online i pozycjonowania Shopera z moją pomocą to:

  • ogromna baza gotowych szablonów sklepu do wykorzystania,
  • pełna integracja sklepu z narzędziami Google Analytics i Google Search Console,
  • realne szanse na uzyskanie świetnych efektów w ramach pozycjonowania sklepu Shoper,
  • wiele dodatków do oprogramowania, które poprawiają funkcjonalność serwisu,
  • bezpłatne wsparcie techniczne,
  • przejrzysty panel administracyjny.

Postaw swój sklep Shoper i zacznij zarabiać większe pieniądze. Kiedy stworzysz ze mną strategię na pozycjonowanie – Shoper, w stosunkowo krótkim czasie zauważysz różnicę w organicznych wynikach wyszukiwania oraz osiągniesz maksymalny pułap dochodów – nawet jako początkujący właściciel biznesu e-commerce.

Działania SEO w ramach pozycjonowania Shoper – jak działam w praktyce?

Zawsze staram się robić wszystko, aby maksymalnie zadowolić moich klientów i pomóc im w pozyskiwaniu większego ruchu organicznego na firmowej stronie internetowej. W ramach działań związanych z pozycjonowaniem Shopera jestem w stanie przede wszystkim przyczynić się do: wzrostu widoczności sklepu Shoper, poprawy rozpoznawalności marki na lokalnym, krajowym i międzynarodowym rynku, wykreowaniu wizerunku eksperta w branży, a także zwiększenia poziomu konwersji i sprzedaży w sklepie internetowym. Moje działania można podzielić na trzy etapy.

4rtweb
Audyt i analiza widoczności sklepu internetowego shoper

Na początek przeprowadzam kompleksowy audyt sklepu online, aby pozycjonowanie Shoper realizowane z moją pomocą przynosiło jak najlepsze efekty. Dbam o to, aby stworzyć taką strategię, która pozwoli poprawić rozpoznawalność brandu w sieci, poprawić wyniki organiczne, a także dotrzeć do szerszej grupy potencjalnych odbiorców.

4rtweb
Optymalizacja i docelowe pozycjonowanie sklepu na Shoperze

Kolejny krok to pełna optymalizacja sklepu postawionego na platformie Shoper. Pozycjonowanie nigdy nie będzie skuteczne, jeśli nie zajmę się zoptymalizowaniem czasu ładowania witryny, treścią na stronie, a także innymi technicznymi kwestiami, które rzutują na ocenę rankingową strony przez roboty Google.

4rtweb
Weryfikacja efektów

Po wdrożeniu opracowanej strategii pozycjonowania sklepu na Shoperze badam efekty wdrożonych działań. W przypadku pozycjonowania SEO sklepu Shoper efekty będą widoczne dopiero po kilku miesiącach skrupulatnie prowadzonej strategii marketingowej.​

4rtweb

Ile kosztuje i co obejmuje optymalizacja i pozycjonowanie sklepu Shoper?

Prowadzenie skutecznej strategii marketingowej SEO wcale nie jest takie proste. Współpracując ze mną, masz pewność, że Twój sklep Shoper będzie pod dobrą opieką. W ramach współpracy zadbam o to, aby ustawić i zoptymalizować metadane na stronie, opisy i tytuły produktów, a także nazwy kategorii, które powinny być powiązane tematycznie z rodzajem produktów.Minusem Shopera jest fakt, że nagłówki H1 tworzone są z automatu. To nieco ogranicza moje możliwości pozycjonerskie. Na szczęście nagłówki niższych rzędów mogę ustawić ręcznie – z użyciem fraz kluczowych.Proces optymalizacji i pozycjonowania Shoper zakłada też tworzenie unikalnego i wartościowego contentu na stronie, budowy struktury linków wewnętrznych i zewnętrznych, a także stworzenie przejrzystej mapy przekierowań. Kiedy dodam do tego weryfikację poprawności adresów URL – nie zagwarantuję sukcesu, ale daje realna szansę na skuteczne wypozycjonowanie sklepu na Shoperze.

Koszty związane z pozycjonowaniem stron Shoperze są uzależnione od skali prowadzonych działań. W ciągu miesiąca może to być kwota rzędu kilkuset złotych, a nawet kilku tysięcy złotych, jeśli zainwestujemy w wartościowe linki zewnętrzne oraz przygotujemy sporo treści z pomocą profesjonalnego copywritera. W cenę pozycjonowania Shoper wliczam: link building, konsultacje i raporty, audyt SEO, optymalizację treści, tworzenie wpisów blogowych.

Efekty pozycjonowania strony

Dlaczego warto skorzystać pozycjonowania Shoper w 4rtweb?

O powodach, dla których warto postawić na usługi pozycjonowania Shoper u mnie mógłbym rozmawiać godzinami. Najważniejsze czynniki determinujące opłacalność nawiązania współpracy to:

  • realna szansa na wypromowanie sklepu i zwiększenie poziomu sprzedaży,
  • wieloletnie doświadczenie i rozwiązania dopasowane na miarę potrzeb klienta,
  • rozsądne ceny adekwatne do jakości świadczonych usług.

Postaw na konsultacje SEO i pozycjonowanie sklepu na Shoperze z moją pomocą, a na pewno nie pożałujesz. Zajmę się kompleksowo Twoim sklepem, zwiększając skutecznie poziom konwersji, pozycję w wynikach wyszukiwania Google, a także wartość sprzedaż. Pamiętaj jednak – pozycjonowanie Shoper wymaga czasu i sporego budżetu marketingowego. W przeciwnym razie nie będę w stanie zrealizować założeń strategii pozycjonowania.

FAQ – Pozycjonowanie Stron WWW

Pozycjonowanie Shoper to proces długotrwały. Pierwsze efekty często są widoczne dopiero po kilku miesiącach planowania i skrupulatnego wprowadzania zmian strategicznych w sklepie internetowym. Kiedy jednak cała machina wystartuje, efekty mogą być naprawdę zadowalające.

Jasne, że tak. Mogę zaproponować kompleksowy audyt SEO, konsultacje, copywriting, a nawet techniczną optymalizację sklepu internetowego na Shoperze lub w innym systemie. Mogę kompleksowo zająć się obsługą sklepu Shoper, aby wypozycjonować go z jak najlepszymi efektami.

Koszty pozycjonowania Shoper są uzależnione przede wszystkim od wielkości sklepu internetowego, branży, zakresu prac prowadzonych przez specjalistę SEO. To wszystko mocno rzutuje na całkowite koszty, które w skali miesiąca mogą wynieść od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Opcje są dwie. Możesz płacić miesięczny abonament lub zdecydować się na model mieszany, czyli opłatę abonamentową i premię za wyniki.

Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę