Pozycjonowanie PrestShop

Prowadzenie sklepu internetowego PrestaShop nie należy do najłatwiejszych zadań. Jeśli zamierzasz rozkręcić biznes w branży e-commerce, musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim możliwość skorzystania z usług pozycjonowania sklepów PrestaShop. Współpraca ze specjalistą SEO jest niezbędna, szczególnie wtedy, kiedy chcesz poprawić poziom konwersji na stronie, zwiększyć rozpoznawalność marki oraz zbudować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.Skorzystaj z moich usług w 4RTWEB i zacznij pozycjonowanie PrestaShop zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google. Popraw widoczność swojego sklepu internetowego i zacznij skuteczną walkę o każdego klienta. W XXI wieku bez odpowiedniej strategii działania i skutecznego pozycjonowania SEO PrestaShop nie będziesz w stanie realizować celów sprzedażowych. Nie zwlekaj i skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci w skutecznym pozycjonowaniu PrestaShop z pełnym zaangażowaniem.

Czym jest i po co stosuje się pozycjonowanie PrestaShop? Zobacz!

PrestaShop to jeden z wielu systemów, który jest powszechnie stosowany do stawiania sklepów internetowych. To platforma sprzedażowa, która idealnie sprawdza się w przypadku małych i średnich sklepów internetowych działających w obrębie jednego kraju, ale nie tylko. Rozwój biznesu e-commerce na tej platformie jest możliwy tylko wtedy, kiedy zainwestujesz w profesjonalne usługi pozycjonowania PrestaShop. Współpracując ze mną, zyskasz realne szanse na zwiększenie rozpoznawalności marki i pozyskanie nowych klientów.Atutem PrestaShop jest fakt, że sklep internetowy można założyć zupełnie za darmo, bez zbędnych formalności. To dobre rozwiązanie dla osób stawiających pierwsze kroki w branży handlu internetowego. Mimo obszernej bazy szablonów i gotowych rozwiązań dla biznesu – nigdy nie będziesz w stanie samodzielnie wyskalować działań SEO tak, aby osiągnąć zadowalające efekty sprzedażowe. A zatem pozycjonowanie PrestaShop jest niezbędne, aby strategia marketingowa przyczyniła się do zwiększenia poziomu sprzedaży i łatwiejszego dotarcia do określonych grup docelowych klientów.

4rtweb

Dlaczego warto postawić na pozycjonowanie PrestaShop w 4rtweb?

Jest mnóstwo powodów, dla których warto zdecydować się na prowadzenie biznesu e-commerce na skrypcie PrestaShop. Pozycjonowanie takiego serwisu wymaga posiadania wiedzy, umiejętności oraz przeprowadzenia kompletnego audytu strony wraz z analizą rynku. A zatem współpraca ze mną może okazać się niezbędna, jeśli chcesz osiągnąć sukces i wolisz nie przepalać zbędnie budżetu marketingowego.Kluczowe atuty sklepów PrestaShop to: w pełni edytowalny kod, liczne dodatki dostępne od ręki, mocno rozwojowa platforma z nowoczesnymi rozwiązaniami, płatne i bezpłatne moduły dla sklepu, prosta instalacja. Mimo licznych atutów, musisz dbać o to, aby prowadzone działania SEO były rzetelnie planowane. To podstawa prężnego rozwoju oraz możliwości pozyskania dodatkowych klientów z organicznych wyników wyszukiwania. A zatem wybierz pozycjonowanie PrestaShop ze mną – przekonasz się, że Twój biznes e-commerce może podbić lokalny, krajowy czy nawet międzynarodowy rynek – wszystko zależy od zaangażowania, czasu i dostępnego budżetu. Usługi pozycjonowania PrestaShop przekładają się m.in. na: zaufanie klientów w branży, wykreowanie wizerunku eksperta na rynku, zwiększenie konwersji na stronie, wzrost ruchu organicznego, poprawa widoczności sklepu online wraz z dotarciem do szerokiej grupy odbiorców.

Jakie działania realizuję w ramach pozycjonowania PrestaShop?

To dość proste, gdyż w ramach pozycjonowania PrestaShop podejmuję się standardowych działań, tak jak w przypadku innych platform sprzedażowych wykorzystywanych przez małych i dużych przedsiębiorców. Chcesz rozwinąć skrzydła w e-commerce? Aktualne wyniki pozyskiwane z ruchu organicznego na stronie są kompletnie niezadowalające? Być może robisz coś nie tak, albo kuleje Twoja strategia marketingowa. Skontaktuj się ze mną, a zajmę się audytem, działaniami on-site i off-site, a także pełną optymalizacją witryny PrestaShop.

4rtweb
Audyt SEO przed pozycjonowaniem PrestaShop

Na początek wykonuję kompleksowy audyt SEO. Dopiero po przeprowadzeniu weryfikacji serwisu oraz stworzeniu wstępnej strategii działania wraz ze wskazaniem błędów na stronie mogę zacząć pozycjonowanie PrestaShop. W przeciwnym razie żadne działania nie mają sensu. Jeśli nie poznam źródła problemu, nie będę w stanie precyzyjnie wskazać działań, które trzeba zrealizować, aby umocnić pozycję sklepu w internecie.

4rtweb
Działania on-site i off-site

W ramach pozycjonowania PrestaShop zajmę się stworzeniem struktury linkowania zewnętrznego, wewnętrznego, przygotowaniem wartościowej treści na strony i podstrony, a także na opisy produktów, a także uzupełnieniem metadanych wszędzie tam, gdzie to konieczne. Pozycjonowanie PrestaShop ze mną w 4RTWEB to pełna kompleksowość działania, dzięki czemu maksymalizuję efekty i realnie wznoszę klientów na wyższe pozycje w Google.​

4rtweb
Optymalizacja platformy PrestaShop

Kolejny etap działań w ramach pozycjonowania PrestaShop to optymalizacja techniczna serwisu postawionego na tym systemie. Chodzi głównie o skrócenie czasu ładowania strony, kompresję zdjęć, przygotowanie mapy strony oraz wprowadzenie wszystkich istotnych podstron do indeksacji. W ramach działań optymalizacyjnych i pozycjonowania PrestaShop zajmę się też uproszczeniem adresów URL, aby te były czytelniejsze dla użytkownika i robotów Google.

4rtweb

Ile kosztuje pozycjonowanie PrestaShop?

Pozycjonowanie PrestaShop to usługa, której koszt jest uzależniony od kilku czynników. Podczas wyceny współpracy biorę pod uwagę przede wszystkim: zakres działań, czas funkcjonowania sklepu internetowego, aktualny ruch na stronie, branżę działalności, liczbę godzin w miesiącu, które trzeba poświęcić na pozycjonowanie PrestaShop. Średnio można przyjąć, że całkowite koszty pozycjonowania PrestaShop mogą wynieść od kilku tysięcy do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ciężko wskazać jednoznaczną kwotę, gdyż każdy sklep internetowy jest inny, podobnie jak preferencje klienta.Jeśli nie chcesz narażać się na zbędne koszty związane z pozycjonowaniem PrestaShop, koniecznie skorzystaj też z moich konsultacji SEO. Podpowiem Ci, co możesz zrobić w celu poprawy widoczności swojego serwisu. Jeśli zmiany wciąż nie przyniosą zadowalających efektów, wtedy chętnie podejmę się profesjonalnego pozycjonowania PrestaShop, ale uprzedzam – to wymaga czasu i z góry ustalonego budżetu marketingowego.

Efekty pozycjonowania sklepu PrestaShop

Co zyskasz przez pozycjonowanie PrestaShop w 4rtweb?

Decydując się na współpracę ze mną, zyskasz naprawdę wiele. Mam wieloletnie doświadczenie jako specjalista SEO, umiejętności, kwalifikacje oraz wiedzę, a to niezbędne do prowadzenia skutecznych strategii pozycjonowania PrestaShop. Wielomiesięczne realizowanie usług tego typu przyczynia się głównie do: poprawy widoczności sklepy w wynikach wyszukiwania Google, zwiększenia rozpoznawalności marki, podniesieniu poziomu ruchu na stronie z organicznych wyników wyszukiwania. Kolejny atut to także wyższe pozycje sklepu na konkretne frazy branżowe.Współpracując ze mną w zakresie pozycjonowania PrestaShop masz gwarancję pełnej optymalizacji, linkbuildingu, a także doradztwa specjalisty SEO wraz z raportowaniem wyników. Pamiętaj, że pierwsze efekty są często odczuwalne dopiero po kilku miesiącach skrupulatnych działań w ramach pozycjonowania PrestaShop.

FAQ – Pozycjonowanie Stron WWW

Na wsparcie specjalisty SEO w ramach pozycjonowania PrestaShop stawiaj zawsze wtedy, kiedy planujesz działania na wielu płaszczyznach i chcesz uzyskać wysoki poziom ekspansji rynku lokalnego lub krajowego. Skorzystaj ze wsparcia podczas pozycjonowania PrestaShop, jeśli chcesz zwiększyć poziom sprzedaży produktów na odległość i jednocześnie zależy Ci na zbudowaniu pozytywnego wizerunku marki.

Nie da się określić konkretnego czasu, kiedy działania pozycjonowania PrestaShop przyniosą zadowalające efekty. Średnio to czas od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Niestety jako specjalista od pozycjonowania PrestaShop nie mam aż tak dużego wpływu na to, jak roboty Google zareagują na prowadzone działania.

Jest wiele czynników, od których zależy skuteczność działań prowadzonych w ramach pozycjonowania PrestaShop. To przede wszystkim responsywność strony, linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne, optymalizacja on-page, skrócenie czasu ładowania strony oraz zgodność prowadzonych działań pozycjonowania PrestaShop z najnowszymi wytycznymi Google.

Oczywiście, że tak. Pozycjonowanie PrestaShop to jeden z najskuteczniejszych sposobów, aby stosunkowo niskim kosztem pozyskiwać nowych klientów z organicznych wyników wyszukiwania w Google.

Wypełnij formularz, a otrzymasz darmową wycenę