Zamów stworzenie strony internetowej i postaw na rozwój swojej firmy

Zalety własnej strony internetowej:

  • docieranie do nowych klientów
  • łatwość w nawiązaniu kontaktu
  • budowanie wiarygodności
  • biznes działający 24/7
  • łatwe aktualizowanie oferty
  • prowadzenie marketingu do grupy docelowej

Po co mi strona internetowa?

Strona www to konieczna inwestycja, w walce do dotarciu i pozyskaniu nowych klientów. Stworzenie jej pozwoli zwiększyć zainteresowanie Twoim biznesem, znacznie przyczyni się do zwiększeniu Twoich obrotów. W klarowny sposób będzie prezentowała Twoje usługi lub produkty, spełniając funkcje miedzy innymi informacyjną, unikając wielokrotnych zapytań ze strony klienta. Inną jakże ważna funkcją strony internetowej jest budowanie zaufania marki, więc posiadanie solidnej wirtualnej wizytówki jest wręcz konieczne.

Poznaj mnie lepiej

od 2016 roku wspieram Klientów w rozwoju ich marek, serwisów internetowych oraz wyników sprzedażowych poprzez działania SEO/SEM i nie tylko. Zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych - aby były widoczne dla wyszukiwarki, a przy tym przyjazne użytkownikom. To nie tylko optymalna budowa strony, ale i działania z gotową witryną - link building, budowa zaplecz, tworzenie opisów produktów czy treści blogowych (wszystko zależy od charakteru strony). Zajmuję się zarówno sklepami internetowymi, stronami usługowymi, jak i tematycznymi serwisami. Kieruję się indywidualnym podejściem, dostosowując rozwiązania do potrzeb klienta.

W branży jestem od kilku lat, w porównaniu do osób, które "zjadły zęby" na SEO może się to wydawać mało, jednak były to bardzo intensywne lata. A świeże spojrzenie na pewne kwestie to coś, czego "dinozaurom" czasem brakuje, wtedy wkraczam ja. Co cenię? Przede wszystkim: kontakt. Uważam, że ważne jest, abyśmy wzajemnie sobie ufali, rozmawiali o tym, co jest do zrobienia i jakie są możliwości.

Satysfakcja w pracy to przede wszystkim widoczne efekty. To także sama droga do celu, rozmowy z klientami, ustalanie procesu. Za każdym razem wygląda to inaczej, cieszę się, gdy mogę skorzystać z nowych możliwości. Każde wyzwanie napędza mnie do działania, do dalszego zdobywania wiedzy i szukania nieszablonowych rozwiązań.

Co otrzymujesz przy współpracy?

Opieka nad stroną www

Zapewniam, że wszelkie modyfikacje lub aktualizacje potrzebne na stronie zostaną przeze mnie wprowadzane podczas naszej współpracy. Zawsze możesz liczyć na moją pomoc.

Ciągłość utrzymania serwisu

Dbam o to, aby utrzymanie strony internetowej przebiegało bezproblemowo. Od zakupu domen i hostingu po odnawianie umów i dokonywanie płatności, wyręczymy Ciebie w tym, abyś mógł skupić się na innych aspektach swojej działalności.

Budowa strony www

Śledzę aktualne trendy i projektuję strony internetowe z myślą o oczekiwaniach użytkowników. Dzięki temu witryna jest atrakcyjna i dochodowa, przyciąga ruch i generuje przychody. Wyprzedzenie trendów gwarantuje, że Twoja witryna jest nowoczesna i odnosi sukcesy.

Stawiam na bezpieczeństwo

Aby moja witryna była bezpieczna i chroniona przed potencjalnymi zagrożeniami, używam zaawansowanego pakietu, który chroni przed atakami hakerów, wirusami i złośliwym oprogramowaniem.