Komputery i laptopy to dzisiaj nieodzowne narzędzia pracy w firmach, zakładach i domach. Dlatego, kiedy pojawiają się problemy natury technicznej pracownicy, szefowie firm czy freelancerzy potrzebują często pomocy ekspertów. Na szczęście dla nich świadczymy w Zielonce usługi informatyczne obejmujące serwis komputerów i laptopów, pozycjonowanie stron, audyt SEO i wiele innych.

Skuteczne pozycjonowanie – klucz do wysokich miejsc w wyszukiwarce i lepszej sprzedaży

Dobrze prowadzone strony internetowe i sklepy online przyciągają jak magnes klientów, zwiększając sprzedaż oferowanych produktów i usług. Ich wysokie miejsca w wyszukiwarkach czy pojawiające się w odpowiednich miejscach reklamy w Internecie nie są dziełem przypadku – stoi za tym efektywne pozycjonowanie, które także jest naszą specjalnością. Dla klientów zainteresowanych zwiększeniem sprzedaży i pozyskaniem większej liczby osób odwiedzających strony proponujemy m.in.: pozycjonowanie organiczne, optymalizację techniczną strony, jak i audyt SEO. Działania te korzystnie wpływają na witryny internetowe, ponieważ zostają uwzględnione wszystkie aspekty pozycjonowania, a nie tylko poszczególne jego elementy. To przyczynia się do lepszej widoczności w sieci, co przekłada się na zyski i duże zainteresowanie internautów.
Strony internetowe
Pomożemy stworzyć skrojoną pod Twoje indywidualne zamówienie stronę www, która zbuduje zaufanie klientów.
Serwis komputerowy
Modernizujemy, czyścimy lub wymieniamy podzespoły Twojego sprzętu.
Zdalna pomoc
Zawsze wesprzemy na odległość naszych klientów.

Responsywne strony www – najlepsze rozwiązanie dla każdego biznesu

Osoby, które zamierzają prowadzić biznes w Internecie i chcą mieć profesjonalne strony, a nie wiedzą jak je przygotować, mamy idealne rozwiązanie – profesjonalne strony RWD, zwane stronami responsywnymi. Są one praktyczne i uniwersalne z kilku powodów:

Automatycznie dostosowują się do wielkości ekranu urządzenia. Są komfortowe do przeglądania i czytania zawartych na nich informacji przez odwiedzających takie strony. Ze względu na swoją elastyczność tak samo dobrze prezentują się na ekranach urządzeń mobilnych, jak i na dużych monitorach i telewizorach.
Osiągają lepsze wyniki w wyszukiwarkach niż witryny, które nie są responsywne. Google dobrze patrzy na właścicieli mobilnych wersji stron, co wpływa na lepsze pozycjonowanie. Obecnie wiele osób korzysta z urządzeń mobilnych, przeglądając Internet i stanowią one duży procent odwiedzających strony. Wygodne do przeglądania witryny są dla nich o wiele bardziej atrakcyjne niż takie, przy których trzeba się trudzić, żeby cokolwiek zobaczyć i przeczytać.
Przy ich tworzeniu używa się jednego zestawu szablonów dla komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych zamiast dwóch oddzielnych. Zmniejsza to koszty i eliminuje kłopoty związane z odpowiednim zarządzaniem dwóch wersji stron.

Responsywne strony www mają wiele atutów i wykorzystanie ich możliwości stwarza sporo okazji do doskonałej promocji własnego biznesu, usług i treści.

Świadczone przez nas profesjonalne usługi IT skierowane są do osób prywatnych, firm czy freelancerów. Stawiając na nas, stawia się na jakość.

Rzadządanie treścią

Łatwość edycji treści strony, która nie wymaga znajomości programowania.

Pozycjonowanie
Zestaw działań, które pozwolą Twojej stronie osiągnąć najwyższą pozycje w wyszukiwarce Google.
Administracja

Pomożemy Tobie oszczędzić czas i pieniądze, zaopiekujemy się Twoją stroną internetową.

Usługi komputerowe w Zielonce – tutaj naprawisz komputer lub laptop

Każda działalność w Internecie nie może obyć się bez komputera czy laptopa. Może ona niestety zostać na jakiś czas wstrzymana w przypadku wystąpienia niespodziewanej awarii. Chcąc uniknąć niepotrzebnego zastoju, warto oddać sprzęt do nas. W naszej ofercie jest serwis komputerów stacjonarnych, który zajmie się usunięciem usterki. Dzięki temu szybko można wznowić zaplanowane czynności związane z wykonywaną pracą. Przeprowadzamy oczywiście też serwis laptopów. Z kolei dla klientów, którzy mają własne wymagania sprzętowe, dostępne jest składanie komputerów na zamówienie.

Diagnostyka i modernizacja

Zmodernizowany sprzęt może jeszcze nam długo posłużyć

Zdalne wsparcie

Niektóre usterki możemy zdiagnozować na odległość.

nowy sprzęt

Ważne dla klienta jest aby dokonał świadomego wyboru w którym na pewno pomożemy.