Z usług informatycznych w Zambrowie skorzystać mogą zarówno przedstawicie firm, jak i osoby prywatne. Wiadome jest jednak, że obie te grupy będą potrzebować pomocy ze sprzętem komputerowym w zupełnie innych zakresach. Małym i średnim przedsiębiorstwom informatycy zapewniają wsparcie w postaci łatwiejszej drogi do osiągnięcia biznesowych sukcesów, poprzez np. optymalizację techniczną stron czy efektywne pozycjonowanie oraz audyt SEO, a osobom prywatnym gwarantują składanie komputerów na zamówienie czy serwis sprzętu komputerowego, zarówno laptopów jak i komputerów stacjonarnych.
Strony internetowe
Pomożemy stworzyć skrojoną pod Twoje indywidualne zamówienie stronę www, która zbuduje zaufanie klientów.
Serwis komputerowy
Modernizujemy, czyścimy lub wymieniamy podzespoły Twojego sprzętu.
Zdalna pomoc
Zawsze wesprzemy na odległość naszych klientów.

Usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw

To idealne rozwiązanie dla firm, nieposiadających własnych, wewnętrznych specjalistów w zakresie informatyki. Warto skorzystać w takim przypadku z pomocy doświadczonych i wykwalifikowanych informatyków, którzy dzięki praktycznej wiedzy są w stanie pomóc nawet najbardziej wymagającym klientom. Usługi informatyczne dla małych i średnich przedsiębiorstw obejmują zazwyczaj zaawansowane działania informatyczne, takie jak:

 • usługi IT,
 • wdrażanie rozwiązań softwareowych,
 • audyt SEO,
 • audyt systemu informatycznego firmy,
 • optymalizacja techniczna stron,
 • efektywne pozycjonowanie.

Dzięki ciągle rozwijanym kompetencjom informatycy z Zambrowa są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zajmując się informatyką na miarę potrzeb. Zewnętrzni specjaliści z zakresu informatyki mogą znacznie ułatwić prowadzenie biznesu, szczególnie dzisiaj, kiedy większość działań odbywa się zdalnie.

Rzadządanie treścią

Łatwość edycji treści strony, która nie wymaga znajomości programowania.

Pozycjonowanie
Zestaw działań, które pozwolą Twojej stronie osiągnąć najwyższą pozycje w wyszukiwarce Google.
Administracja

Pomożemy Tobie oszczędzić czas i pieniądze, zaopiekujemy się Twoją stroną internetową.

Usługi komputerowe w Zambrowie - skuteczny serwis dla Ciebie

Nie każdy z nas jest specjalistą z dziedziny informatyki, ale niemal każdy z nas posiada komputer i dostęp do Internetu, z których korzystamy nie tylko w celach służbowych, ale przede wszystkim na własny, codzienny użytek. Zakupy on-line, telewizja internetowa, zdalne opłacanie rachunków i studenckie zajęcia w nowoczesnej formie wymagają sprawnego sprzętu komputerowego oraz szybkiego Internetu. Gdy popsuciu ulegnie jakaś najmniejsza nawet część całej tej skomplikowanej informatycznej machiny, bardzo często zupełnie niemożliwe jest korzystanie z dobrodziejstw technologii, a na pokład wezwany musi zostać doświadczony informatyk. Specjaliści z dziedziny informatyki w Zambrowie świadczą usługi również dla klientów indywidualnych. Obejmują one zazwyczaj:

 • serwis komputerów stacjonarnych,
 • serwis laptopów,
 • składanie komputerów na zamówienie,
 • projektowanie i wykonywanie domowej sieci multimedialnej,
 • szeroko pojęte doradztwo informatyczne.

Skorzystanie z pomocy doświadczonych informatyków do idealne rozwiązanie dla klientów, którzy potrzebują natychmiastowej pomocy z Internetem, na przykład przed ważnym egzaminem on-line albo obroną pracy dyplomowej, a także dla tych, którzy na serwis swojego sprzętu komputerowego mogą zaczekać dłużej. Profesjonalne doradztwo informatyczne to opcja dla tych, którzy tajniki wiedzy z zakresu informatyki pragną poznać dokładniej, na własny, przyszły użytek, ale także dla tych, którzy ze świadczeniem usług informatycznych wiążą swoją przyszłość.

 

 

Diagnostyka i modernizacja

Zmodernizowany sprzęt może jeszcze nam długo posłużyć

Zdalne wsparcie

Niektóre usterki możemy zdiagnozować na odległość.

nowy sprzęt

Ważne dla klienta jest aby dokonał świadomego wyboru w którym na pewno pomożemy.