Komputery są obecne praktycznie w każdej dziedzinie ludzkiego życia. Korzysta się z nich zarówno prywatnie, jak i służbowo. Pod tym hasłem znajdą się między innymi laptopy, komputery stacjonarne, netbooki. Usługi informatyczne, inaczej usługi it, dotyczą wszystkiego, co związane z poprawnym działaniem sprzętu komputerowego oraz jego oprogramowania, a także przetwarzaniem danych, zapewniając funkcjonalność wszystkich elementów. Profesjonalne usługi komputerowe w Ząbkach to nie tylko serwis komputerów, naprawa podzespołów, usuwanie błędów oprogramowania, konfiguracja serwerów. W rzeczywistości zakres działań, w których nasza firma może pomóc klientom, jest zdecydowanie szerszy i poza serwisem obejmuje także składanie komputerów na zamówienie, pomoc w wyborze sprzętu it oraz działania dotyczące obecności firm w sieci. Działania skierowane są do klientów prywatnych i korporacyjnych.
Strony internetowe
Pomożemy stworzyć skrojoną pod Twoje indywidualne zamówienie stronę www, która zbuduje zaufanie klientów.
Serwis komputerowy
Modernizujemy, czyścimy lub wymieniamy podzespoły Twojego sprzętu.
Zdalna pomoc
Zawsze wesprzemy na odległość naszych klientów.

Strony internetowe i sklepy online Ząbki

Oferujemy także wsparcie w budowaniu obecności i rozpoznawalności firm w Internecie. Analizujemy posiadane przez klientów strony internetowe oraz sklepy on line i proponujemy wdrożenie konkretnych rozwiązań, mających na celu poprawienie wskaźników i osiągnięcie założonych celów. Efektywne pozycjonowanie wpływa bezpośrednio na wzrost ruchu na stronach i zwiększenie sprzedaży produktów oraz usług. Wykonujemy także audyt SEO i optymalizację techniczną strony. Modernizujemy witryny, sprawiając, że są responsywne, czyli dopasują się do rozdzielczości ekranu, na którym są wyświetlane, co w dobie smartfonów ma ogromne znaczenie. Nie tylko diagnozujemy problemy, przedstawiamy rozwiązanie, ale też realizujemy niezbędne działania.

To tylko część usług komputerowych, które wykonujemy dla klientów w Ząbkach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i kompetencje. Usługi naszej firmy cechują: korzystna cena, dogodne terminy, kompleksowe działanie i profesjonalizm. Charakteryzują nas także pozytywne opinie osób, które dotychczas skorzystały z naszych usług it. Wykonaliśmy tysiące napraw różnych usterek laptopów i komputerów stacjonarnych. Posiadamy solidne zaplecze sprzętowe oraz diagnostyczne. Szeroki zakres naszych usług sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Do każdego podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązanie.

Rzadządanie treścią

Łatwość edycji treści strony, która nie wymaga znajomości programowania.

Pozycjonowanie
Zestaw działań, które pozwolą Twojej stronie osiągnąć najwyższą pozycje w wyszukiwarce Google.
Administracja

Pomożemy Tobie oszczędzić czas i pieniądze, zaopiekujemy się Twoją stroną internetową.

Serwis komputerowy

Kiedy komputer nie działa prawidłowo, warto skorzystać z pomocy specjalistów. Wachlarz oferowanych przez nas usług jest bardzo szeroki. Obejmuje między innymi konsultacje oraz wdrożenia związane ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem, skierowane do osób prywatnym i firm. Analizując potrzeby klientów, doradzamy, jaki komputer i podzespoły wybrać, aby sprawdziły się optymalnie. Pomożemy wybrać idealny sprzęt zarówno do gier, jak i codziennej pracy. Stawiamy na relację ceny do jakości, wyciskając maksimum z możliwych opcji. Konfigurujemy także oprogramowanie, więc przygotowane komputery są gotowe do użycia w domu, bez konieczności żmudnej, samodzielnej instalacji poszczególnych elementów.

Kolejnym ważnym filarem naszej działalności jest serwis komputerów stacjonarnych i laptopów. Dotyczy to naprawy oraz konserwacji sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych. Serwis zaczynamy od dokładnej diagnozy problemu i oczekiwań klienta, po czym przystępujemy do zaplanowania działania naprawczego i jego wykonania. O wszelkich szczegółach informujemy na bieżąco, na każdym etapie realizacji. Po usunięciu usterki sprzęt jest czyszczony, tak, aby trafił w ręce klienta w jak najlepszym stanie. Zajmujemy się wszelkimi rodzajami awarii sprzętu komputerowego - zarówno tymi mniej, jak i najbardziej skomplikowanymi.

Diagnostyka i modernizacja

Zmodernizowany sprzęt może jeszcze nam długo posłużyć

Zdalne wsparcie

Niektóre usterki możemy zdiagnozować na odległość.

nowy sprzęt

Ważne dla klienta jest aby dokonał świadomego wyboru w którym na pewno pomożemy.