Naszą domeną są komputery i usługi internetowe w Wołominie -jeżeli poszukujesz:
 • najlepszego rozwiązania dla zwiększenia widoczności swojej firmy w internecie
 • możliwie najwydajniejszej jednostki przeznaczonej do e-sportu,
to dobrze trafiłeś. Nasi specjaliści pomogą Ci:
 • rozwiązać problem ze sprzętem
 • wybrać najlepszy produkt
 • tchnąć nowe życie do Twojego biznesu online.
Jakościowe usługi informatyczne to także nasza specjalność i mogą Państwo osobiście zgłosić się z problemem do naszej siedziby na terenie Wołomina, a także wypełnić formularz zgłoszeniowy i uzyskać pomoc mailowo lub telefonicznie. Profesjonalny personel poradzi sobie z każdym problemem dotyczącym oprogramowania dla firm i osób prywatnych, także wtedy, gdy system operacyjny odmawia posłuszeństwa.
Strony internetowe
Pomożemy stworzyć skrojoną pod Twoje indywidualne zamówienie stronę www, która zbuduje zaufanie klientów.
Serwis komputerowy
Modernizujemy, czyścimy lub wymieniamy podzespoły Twojego sprzętu.
Zdalna pomoc
Zawsze wesprzemy na odległość naszych klientów.

Skuteczne rozwiązania dla Ciebie i nie tylko

Tworzymy rozwiązania dla klientów takich jak:

 • firmy,
 • szkoły,
 • urzędy,
 • organizacje
 • i innych, wyrażających potrzebę zbudowania elektronicznej infrastruktury

Wymagane może się okazać stworzenie responsywnej strony internetowej, której korzystanie powinno być nie tylko zadowalające funkcjonalnością, ale także przyjemne w korzystaniu na każdym urządzeniu końcowym użytkownika. Wymagający i szanujący się klienci, którym zależy na dobrej reputacji i przyjaznym kontakcie z klientami lub interesantami, powinni zadbać o pozytywne doświadczenia użytkowników końcowych, co ostatecznie przekłada się na  ich zaufanie oraz częstotliwość odwiedzin i ilość zamówień. Nasi specjaliści, wykorzystując solidne doświadczenie zarówno w zakresie technologii, jak i współpracy z klientem, są zdolni wykrzesać magię wydajności i optymalizacji z docelowo wykorzystywanych serwerów i programistycznych narzędzi, idealnie dopasowując się do oczekiwań zamawiającego. Dla posiadaczy już aktywnego biznesu online, pomocne może się okazać także doradztwo w dostosowaniu portalu pod kątem wyszukiwarek. To właśnie wiedza na temat algorytmów, zasad działania wyszukiwarek i trendów zmian wyróżnia dostawców internetowych z powodzeniem od reszty. Kluczowa jest także współpraca z najlepszymi twórcami treści. Współczesne wyszukiwarki internetowe, bardziej niż kiedykolwiek, wyczulone są na jakość treści i wartość merytoryczną. Współcześnie to treść budząca żywe zainteresowanie tworzy organiczny ruch sieciowy i sprawia, że użytkownicy powracają. Instytucjom pożytku publicznego możemy również zaoferować stworzenie wydajnego i wygodnego intranetu, profesjonalnych, dedykowanych skrzynek e-mail oraz innej potrzebnej elektronicznej infrastruktury.

 

Rzadządanie treścią

Łatwość edycji treści strony, która nie wymaga znajomości programowania.

Pozycjonowanie
Zestaw działań, które pozwolą Twojej stronie osiągnąć najwyższą pozycje w wyszukiwarce Google.
Administracja

Pomożemy Tobie oszczędzić czas i pieniądze, zaopiekujemy się Twoją stroną internetową.

Znamy się również na fizycznym sprzęcie

Nie należy zapominać o tym, jak ważny jest odpowiedni hardware. I właśnie dlatego:

 • Przeprowadzamy naprawy komputerów osobistych
 • naprawiamy laptopy
 • doradzamy w sprawie wyboru gotowego produktu
 • pomagamy wybrać odpowiednie części i dostarczamy je
 • pomagamy składać komputery zgodne z oczekiwaniami i potrzebami klientów

W przypadku braku części na stanie wszystkie komponenty można zamówić, a dostawy od zaufanych producentów części przebiegają sprawnie. Dzięki wypracowanej i pewnej pozycji na rynku, producenci i dostawcy części oferują i dostarczają nam swoje produkty w korzystnych cenach, co przekłada na rozsądne koszty i wysoką jakość naszych usług. Przewidujemy również możliwość złożenia jednostek stacjonarnych na specjalne życzenie. Nasza profesjonalna wiedza i znajomość trendów na rynku przekłada się na wysoką wydajność i niezawodność doręczonego sprzętu, przy zapewnieniu kompatybilności i funkcjonalności. Złożenie komputera od podstaw ma wiele zalet, takich jak chociażby objęcie gwarancją każdej części komputera z osobna. Dzięki temu można w razie potrzeby w dowolnym momencie zdecydować się później na modernizację jednostki bez obaw o utracenie gwarancji na cały komputer, co jest oczywistą przewagą nad zakupem gotowej jednostki. Ponadto, przy ograniczonym budżecie na zakup jednostki i akcesoriów, można dużo lepiej dopasować komputer do swoich potrzeb budując go samemu od podstaw z oddzielnie dobranych części. Dobór części nie powinien nastręczyć problemu dzięki doradztwu ze strony naszego personelu, który w razie potrzeby może wyręczyć klienta w złożeniu komputera w całość.

Diagnostyka i modernizacja

Zmodernizowany sprzęt może jeszcze nam długo posłużyć

Zdalne wsparcie

Niektóre usterki możemy zdiagnozować na odległość.

nowy sprzęt

Ważne dla klienta jest aby dokonał świadomego wyboru w którym na pewno pomożemy.