Nasza firma oferuje stałe wsparcie w zakresie usług IT dla przedsiębiorstw, oraz klientów indywidualnych. Zapewniamy nie tylko pomoc w rozwiązaniu problemu, ale również odpowiednią wiedzę ekspercką, która usprawni działanie systemów informatycznych. Wieloletnie doświadczenie w branży usług komputerowych jest bazą, dzięki której możemy każdego dnia dostarczać przedsiębiorcom np. usługi z zakresu pozycjonowania, które będą w pełni zindywidualizowane, zorganizowane i realizowane w taki sposób, aby ich efektywność była na jak najwyższym stopniu. Posiadamy doświadczenie w pracy z ponad 150 różnymi systemami informatycznymi, które mieliśmy przyjemność poznać przez wiele lat naszej pracy. Pozwoliło to nam na zdobycie bezcennej wiedzy, którą teraz możemy wykorzystać do kompleksowej i kompletnej obsługi informatycznej. Odpowiednio zbudowany, zabezpieczony i właściwie działający system informatyczny, może okazać się kluczem do sukcesu w sprawnie działającej i funkcjonującej firmie. Pełna obsługa informatyczna nie jest tylko serwisem komputerów stacjonarnych lub serwisem laptopów. Usługi IT są przede wszystkim zapewnieniem odpowiednich działań, które sprawią, że cała infrastruktura informatyczna, wraz ze stronami internetowymi lub sklepami online, będzie odpowiednio dobrze i właściwie zarządzane, w taki sposób, aby rozwój mógł następować każdego dnia.
Strony internetowe
Pomożemy stworzyć skrojoną pod Twoje indywidualne zamówienie stronę www, która zbuduje zaufanie klientów.
Serwis komputerowy
Modernizujemy, czyścimy lub wymieniamy podzespoły Twojego sprzętu.
Zdalna pomoc
Zawsze wesprzemy na odległość naszych klientów.

Usługi informatyczne dla klientów indywidualnych i firm

Nasza firma zajmuje się nie tylko składaniem komputerów na zamówienie, ale również wsparciem w tworzeniu profesjonalnych stron RWD. Oferowane usługi - przez nasz w pełni wykwalifikowany i doświadczony zespół, to niezastąpiony czynnik, który będzie miał wpływ na sukces naszej firmy. Pomagamy także w wyborze odpowiedniego sprzętu IT, który zagwarantuje bezpieczeństwo w korzystaniu, przez wszystkich użytkowników, dla których mogą okazać się zagrożeniem sytuacje w których utracą oni dostęp do danych lub dojdzie do uszkodzenia plików. Nasza firma z przyjemnością zajmie się profesjonalną organizacją składowania danych, wraz ze stałym nadzorem przebiegu backupów.

Warto również wspomnieć, że zlecenie tworzenia profesjonalnych stron RWD, to nie tylko optymalizacja kosztów, względem posiadania specjalnego działu informatycznego w swojej firmie, który będzie się tym zajmował, ale również powierzenie tak ważnego zadania osobom, które są w tej dziedzinie ekspertami.

Jako wysokiej klasy zespół specjalistów, mamy doświadczenie również w efektywnym pozycjonowaniu i pozycjonowaniu organicznym stosowanym przy promocji stron firmowych, jak i również indywidualnych blogów. Nie jest nam straszne przeprowadzanie audytów SEO, oraz dokonywanie działań w kierunku optymalizacji technicznej strony. Zajmujemy się również obszarami z zakresu logistyki magazynowania.

Rzadządanie treścią

Łatwość edycji treści strony, która nie wymaga znajomości programowania.

Pozycjonowanie
Zestaw działań, które pozwolą Twojej stronie osiągnąć najwyższą pozycje w wyszukiwarce Google.
Administracja

Pomożemy Tobie oszczędzić czas i pieniądze, zaopiekujemy się Twoją stroną internetową.

Usługi IT - Ostrów Mazowiecka

Jesteśmy specjalistami we wdrażaniu rozwiązań pochodzących od wiodących producentów, zajmujących się zintegrowanymi systemami zarządzania. W ramach tego budujemy kompleksowe rozwiązania, uzupełniając przy tym ich funkcjonalność.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisu komputerowego i laptopowego, wraz usługami informatycznymi na terenie całej Ostrowi Mazowieckiej i jej okolic. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które cenią sobie profesjonalne podejście, oraz komfort i szybkie wykonanie zlecenia. Na specjalne życzenia podejmujemy się również ekspresowych napraw komputerów, co sprawi, że bardzo szybko rozprawimy się z problemem.

Diagnostyka i modernizacja

Zmodernizowany sprzęt może jeszcze nam długo posłużyć

Zdalne wsparcie

Niektóre usterki możemy zdiagnozować na odległość.

nowy sprzęt

Ważne dla klienta jest aby dokonał świadomego wyboru w którym na pewno pomożemy.