Usługi informatyczne w Markach obejmują wszystkie działania, które związane są ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem oraz przetwarzaniem i odzyskiwaniem danych. Zalicza się do nich również konsultacje, wdrażanie sprzętu komputerowego i oprogramowania, zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Oprócz wymienionych wyżej działań, firmy świadczące usługi informatyczne w Markach zajmują się także konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz urządzeń peryferyjnych. Co więcej, tego typu podmioty w swojej ofercie proponują tworzenie stron internetowych i sklepów online, administrowanie oraz aktualizację witryn. W wielu sytuacjach firmy informatyczne działają podobnie, jak agencje interaktywne, zajmując się grafiką i content marketingiem.
Strony internetowe
Pomożemy stworzyć skrojoną pod Twoje indywidualne zamówienie stronę www, która zbuduje zaufanie klientów.
Serwis komputerowy
Modernizujemy, czyścimy lub wymieniamy podzespoły Twojego sprzętu.
Zdalna pomoc
Zawsze wesprzemy na odległość naszych klientów.

Tworzenie profesjonalnych i responsywnych stron www

Usługi IT obejmują również projektowanie i tworzenie stron internetowych. Proces ten jest złożony, a powstanie ciekawej i funkcjonalnej strony www wymaga łączenia kilku technologii jednocześnie. Strona internetowa stanowi najważniejszą wizytówkę firmy w Internecie i najlepszą drogę kontaktu z klientem. Gwarantuje wzrost rozpoznawalności marki oraz stanowi bazę do budowania strategii marketingowej w Internecie. Responsywna strona internetowa, inaczej strona RWD (z ang. "Responsive Web Design"), musi być zaprojektowana przy użyciu technologii, która pozwoli dostosować wygląd i układ strony do rozmiaru wyświetlacza urządzenia. Strona, która została stworzona taką techniką, jest uniwersalna, dopasuje się do ekranu komputera, tableta i smartfona, a co najważniejsze - będzie się na nich poprawnie wyświetlać.

Do usług informatycznych zalicza się także pozycjonowanie stron www, inaczej SEO (z ang. "Search Engine Optimization"). Są to wszelkie działania, których celem jest osiągnięcie jak najwyższej pozycji strony www w wyszukiwarce za pomocą słów kluczowych. Pozycjonowanie powinno rozpocząć się od audytu SEO, który sprawdza stronę internetową pod względem technicznym. Powinien być przeprowadzony przez firmę informatyczną zgodnie z aktualnymi algorytmami wyszukiwarek internetowych. Następnie należy przeanalizować raport i przyjąć skuteczną strategię SEO. Wdrożenie zmian optymalizacyjnych polega na pozycjonowaniu organicznym i płatnym. Pozycjonowanie organiczne to optymalizacja kodu strony internetowej, przy uwzględnieniu pozycjonowanych słów kluczowych, oraz budowanie profilu linkowego. Pozycjonowanie płatne, najprościej rzecz ujmując, opiera się na reklamach.

Rzadządanie treścią

Łatwość edycji treści strony, która nie wymaga znajomości programowania.

Pozycjonowanie
Zestaw działań, które pozwolą Twojej stronie osiągnąć najwyższą pozycje w wyszukiwarce Google.
Administracja

Pomożemy Tobie oszczędzić czas i pieniądze, zaopiekujemy się Twoją stroną internetową.

Usługi serwisowe w Twoim mieście

Odpowiednio dobrany sprzęt IT zapewnia wysoki komfort pracy, bezpieczeństwo i niezawodność. Klienci firm informatycznych mogą skorzystać z wieloletniego doświadczenia specjalistów, którzy oferują pomoc i doradztwo. Profesjonalna firma, świadcząca usługi informatyczne, zapewnia konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji zamówienia, serwis laptopów i serwis komputerów stacjonarnych. Nowoczesny sprzęt IT oraz aktualne oprogramowanie potrzebne jest zarówno w każdym biurze, jak i do użytku domowego. Jeśli zestawy komputerowe nie spełniają oczekiwań, warto zdecydować się na składanie komputera na zamówienie. Sprzęt powstanie wówczas zgodnie z przedstawionymi wytycznymi, dopasowany do indywidualnych parametrów. Fachowcy pomogą wybrać konkretne podzespoły tak, aby cały sprzęt działał bez zarzutów. Zaletami komputerów na zamówienie są:

  • większa wydajność,
  • gwarancja na wszystkie podzespoły sprzętu,
  • możliwość dowolnej konfiguracji podzespołów,
  • sprzęt gotowy do działania od zaraz.
Diagnostyka i modernizacja

Zmodernizowany sprzęt może jeszcze nam długo posłużyć

Zdalne wsparcie

Niektóre usterki możemy zdiagnozować na odległość.

nowy sprzęt

Ważne dla klienta jest aby dokonał świadomego wyboru w którym na pewno pomożemy.