Oferujemy wysokiej jakości usługi informatyczne na terenie miejscowości Kobyłka. Nasi doświadczeni pracownicy doskonale znają się na wykonywanej pracy, dlatego też gwarantujemy serwis komputerów stacjonarnych i serwis laptopów w możliwie najniższej cenie na rynku, aby nie naciągać klienta na zbędne koszty. Z pomocą zaawansowanych narzędzi oraz szerokiego asortymentu wielu innych urządzeń niezbędnych do majsterkowania, jesteśmy w stanie w krótkim czasie dokonać wszelkich napraw - zaczynając od tych najłatwiejszych, kończąc na tych najbardziej skomplikowanych. Składanie komputerów to dla nas czysta przyjemność, dlatego jeśli szukasz sprzętu i masz w stosunku do niego określone wymagania - zgłoś się do nas, a z pewnością doradzimy Ci, jakie podzespoły będą najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Na specjalne życzenie klienta tworzymy świetnie prezentujące się strony Internetowe i sklepy online, które będą chętnie odwiedzane przez klientów. Zadbamy również o ciekawe animacje, dużą funkcjonalność, a to wszystko w możliwie najniższej cenie. W razie potrzeby proponujemy skuteczne pozycjonowanie, dzięki czemu tworzone przez nas treści będą znajdowały się bardzo wysoko w wynikach wyszukiwania.
Strony internetowe
Pomożemy stworzyć skrojoną pod Twoje indywidualne zamówienie stronę www, która zbuduje zaufanie klientów.
Serwis komputerowy
Modernizujemy, czyścimy lub wymieniamy podzespoły Twojego sprzętu.
Zdalna pomoc
Zawsze wesprzemy na odległość naszych klientów.

Zadbaj o odpowiednią pozycję w Internecie!

Oferujemy również usługi IT, związane zarówno z tworzeniem stron internetowych, jak i ich skuteczną optymalizacją. Profesjonalne strony RWD, które dopasowują się do rozdzielczości ekranu, to jest to, czym się specjalizujemy. W celu zwiększenia ilości odwiedzin oferujemy efektywne pozycjonowanie stron. Oferowane przez nas responsywne strony WWW z pewnością wyróżniają się spośród pozostałych i zachęcają klienta do pozostania i zapoznania się ze wszystkimi usługami bądź produktami naszego klienta. Skuteczne pozycjonowanie organiczne polega na odpowiedniej optymalizacji kodu i treści, co w konsekwencji umożliwia wypracowanie wysokiej pozycji, nie inwestując w tym przypadku dodatkowych funduszy na reklamy. Na specjalne życzenie klienta zajmiemy się również audytem SEO, czyli dokumentem, który zawiera wiele zaleceń, uwag i porad dla danej strony. W konsekwencji informacje te mogą być wykorzystywane do jeszcze skuteczniejszej pracy. Aby zmaksymalizować liczbę odsłon, warto zastanowić się nad optymalizacją techniczną strony, która to obejmuje wszelkie niezbędne zmiany, mające na celu lepszą widoczność w wyszukiwarce Google. Nie czekaj i zgłoś się do nas już dziś, aby cieszyć się z najwyższej jakości usług.

Rzadządanie treścią

Łatwość edycji treści strony, która nie wymaga znajomości programowania.

Pozycjonowanie
Zestaw działań, które pozwolą Twojej stronie osiągnąć najwyższą pozycje w wyszukiwarce Google.
Administracja

Pomożemy Tobie oszczędzić czas i pieniądze, zaopiekujemy się Twoją stroną internetową.

Usługi serwisowe laptopów i komputerów stacjonarnych

Nasze usługi komputerowe Kobyłka charakteryzują się przede wszystkim dbałością o szczegóły. Robimy wszystko co w naszej mocy, aby klient po wizycie w naszym serwisie wyszedł z uśmiechem na twarzy. Jesteśmy w stanie w błyskawicznym tempie zainstalować niezbędne urządzenia peryferyjne, a także wymienić podzespoły w komputerze, aby korzystanie z urządzenia było jeszcze przyjemniejsze, szybsze i stabilniejsze. Doświadczeni pracownicy posiadają ponadprzeciętną wiedzę, popartą wieloletnim doświadczeniem, ukończone kursy, a także ambicje i chęci, aby wykonywać usługi w stosunku do klientów możliwie najlepiej. Ich praca jest jednocześnie hobby, kadra pracownicza zajmuje się komputerami z miłości do sprzętu elektronicznego, dlatego też usługobiorca może być spokojny, zostawiając u nas sprzęt. Na specjalne życzenie wyczyścimy wnętrze, napęd CD/DV, a także układ chłodzenia. Potrzebujesz nowego laptopa i nie do końca zdajesz sobie sprawę, jaki zestaw wybrać, aby cieszyć się z najnowszych tytułów gier? Zgłoś się do nas, pomożemy w doborze części, a następnie je zmontujemy, aby móc korzystać z całości.

Diagnostyka i modernizacja

Zmodernizowany sprzęt może jeszcze nam długo posłużyć

Zdalne wsparcie

Niektóre usterki możemy zdiagnozować na odległość.

nowy sprzęt

Ważne dla klienta jest aby dokonał świadomego wyboru w którym na pewno pomożemy.